Piątek, 24 Maja, 2024

Tyburski przeszedł przemianę? Zabrał głos przed rewanżem z Wampirem [WIDEO]

Fot. Instagram
Opublikowane 5 maja 2024, 13:47
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Paweł Tyburski zabrał głos przed kolejnym freakowym pojedynkiem. Zapewnia, że przeszedł przemianę i wejdzie do klatki jako inny człowiek.

“Tybori” ponownie zmierzy się z Michałem Pasternakiem. Pierwsze starcie, do którego doszło na gali Friday Arena 1, przegrał przez decyzję sędziów. Teraz na FAME 21 ma możliwość zrewanżowania się i jest przekonany, że ją wykorzysta.

Po pierwszej porażce tłumaczył, że nie przygotowywał się tak, jak powinien. Nie powtórzy jednak swojego błędu. Na social mediach opublikował nagranie i przekazał, że skończył z imprezowaniem, a znacznie bardziej skupił się na treningach, które są dla niego ważniejsze:

– Dzisiejszy trening w plenerze nie był zwyczajny. Może to ta sceneria, a może fakt, że w czasie uprawiania sportu dochodzą do mnie różne myśli, do których w chaosie codzienności często nie mogą się przebić Trenowałem z moimi chłopakami @robert_karas_teamkaras @daniel.giniel.ny @michalrogozinski, a w mojej głowie pojawiła się scena dawnego życia, bo jeszcze rok temu o tej porze melanżowałbym w zupełnie innym gronie albo zdychał w domu po imprezie. Normą było picie i ćpanie…

– Teraz norma jest pytanie: jak dziś trenujemy i gdzie?…otaczam się ludźmi, którzy ciągną mnie do góry. Sami mają swoje tematy do przerobienia, ale i tak, gdy ubieramy rękawice, to stajemy się jednym stadem, ale żebyśmy mogli być wspólnotą, każdy z nas musiał dogadać się z własną ciemnością i demonami.

– I dlatego się tak dobrze dogadujemy. Tu nie ma drogi na skróty. Każdy z nas swoje musiał odwalić. Panowie to zaszczyt był dziś moc z Wami trenować.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO