Środa, 19 Czerwca, 2024

Fury odpalony przed walką! Prowokuje Usyka na face to face: “Idę po jego serce!” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 18 maja 2024, 13:33
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Tyson Fury nie poprzestał na odepchnięciu Ołeksandra Usyka na ważeniu. Chwilę później odpalił się na mikrofonie, a w kierunku rywala posłał sporo mocnych słów.

Całe wydarzenie będzie dostępne wyłącznie po wykupieniu płatnego dostępu. Transmisją gali zajmuje się platforma DAZN, a PPV na galę z polskim komentarzem kupisz tutaj UZYSKAJ DOSTĘP


OGLĄDAJ USYK – FURY W PPV TUTAJ


Cena wynosi 89,99 złotych i zawiera również miesięczny dostęp do zawartości na platformie streamingowej. Po zakupieniu PPV na Fury vs Usyk obejrzysz także inne gale m.in. z takimi walkami jak Wilder vs Zhang oraz Dubois vs Hrgović, które odbędą się w czerwcu.

Fury odpalony na Usyka!

Na oficjalnej ceremonii ważenia zobaczyliśmy agresywną wersję Tysona Fury’ego! Brytyjczyk, który okazał się sporo cięższy od Ołeksandra Usyka odepchnął go podczas face to face’a.

Jeszcze dzień wcześniej podczas konferencji “Król Cyganów” dziękował Ukraińcowi za wyzwanie, życzył bożego błogosławieństwa i mówił, że pomodli się za niego przed walką. Po małej awanturze na ceremonii ważenia Fury odpalił się na mikrofonie:

Czas na rock and rolla w ringu. Spodziewajcie się fajerwerków, bo znokautuję tego p…dolonego wypierdka. Zabiorę mu serce. J…ać jego pasy, idę po jego serce! P…dolę jego i p…dolę jego ekipę, ich wszystkich. Też możecie oberwać, ch…je!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments