Niedziela, 19 Maja, 2024

Tyburski zostanie wyrzucony z FAME? Stanowcza reakcja włodarzy po ataku na Don Kasjo! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 14 maja 2024, 08:40
przez Przemek Krautz
1
9
Brak komentarzy

Paweł Tyburski zostanie wyrzucony z federacji FAME? Włodarz zabrał głos po skandalicznym zachowaniu podczas konferencji.

Freak fighter przekroczył wszelkie granice. Dotychczas wielokrotnie mogliśmy oglądać ostre wymiany zdań, rzucanie w siebie mikrofonami czy butelkami, a także próby atakowania z liścia. Tego jednak jeszcze nie było.

Rozpędzony Tyburski kopnął Kasjusza Życińskiego, który spadł z krzesła. Zanim ochrona zareagowała, zdążył jeszcze wyprowadzić dwa ciosy. Gdy “Don Kasjo” wstał, okazało się, że “Tybori” rozbił mu głowę, a po jego czole zaczęła lecieć krew.

Włodarze natychmiast wyrzucili zawodnika z konferencji, a “Boxdel” oświadczył, że na tym nie poprzestanie. Podejmie działania zmierzające do wyrzucenia Tyburskiego z organizacji. W rozmowie z FANSPORTU TV przyznał, że wypowiedział te słowa w emocjach, ale nie zamierza się z nich wycofywać:

– Podłączyło mnie to, bo negatywnie się o mnie wypowiadał. Wielokrotnie mówił, że “zachowywałem się tak i tak”, że “nie trzymałem standardów”, a potem wjeżdża z partyzanta bijąc gościa, który zaraz ma walkę. Może powiedziałem te słowa pod wpływem emocji, ale dalej przy nich stoję. Ja generalnie jestem za tym, żeby go nie było.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
9
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO