Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Warunki fizyczne po stronie Wrzoska! Stanął twarzą w twarz ze Szpilką [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 7 maja 2024, 13:30
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami konferencja prasowa przed galą KSW 94. Bohaterowie najważniejszych pojedynków stanęli ze sobą twarzą w twarz.

Już ostatnie dni dzielą nas od fenomenalnego wydarzenia, które odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie. Zobaczymy m.in. dwie walki o pas oraz pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką i Arkadiuszem Wrzoskiem, na który musieliśmy czekać bardzo długo.

Starcie było kilkukrotnie przekładane ze względu na problemy zdrowotne “Szpili”. Teraz jednak obeszło się bez kontuzji i w końcu zobaczymy konfrontację pięściarza z kickboxerem.

Promocja na KSW! Odbierz kod na DWIE gale

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

Szpilka i Wrzosek twarzą w twarz

W poniedziałek odbyła się konferencja przed sobotnią galą KSW 94. Na scenie mogliśmy zobaczyć bohaterów najważniejszych pojedynków, w tym Patryka Kaczmarczyka, Roberta Ruchałę czy Adriana Bartosińskiego i Igora Michaliszyna.

Doszło również do spotkania Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką. Panowie mieli okazję stanąć twarzą w twarz i jak widać, kickboxer ma sporą przewagę warunków fizycznych nad byłym pięściarzem. Wrzosek jest wyższy oraz ma sporo większy zasięg ramion.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO