Niedziela, 19 Maja, 2024

Wrzosek stanowczo o działaniach policji! Zabrał głos po KSW 94: “Cyrk. Niech się dwa razy zastanowią”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 maja 2024, 11:32
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek zabrał głos po KSW 94 i skomentował zamieszanie dotyczące jego kibiców. Uważa, że służby podjęły zbyt radykalne działania.

Organizacja dzień przed ceremonią odwołana strefę fana, a ważenie odbyło się bez większej publiczności. Wina spadła na kibiców Wrzoska, którzy są także sympatykami Legii Warszawa. Szybko jednak wyjaśnił, że zmiany nastąpiły za sprawą fanów lokalnych klubów z trójmiasta.

Po gali zawodnik zdradził, że to nie wszystko. W rozmowie z myMMApl określił działania policji mianem “cyrku”. Uważa, że służby wyrzuciły pieniądze na zbędne zabezpieczenia, kiedy kibice Legii przyjechali po prostu wspierać go na walce i nie zamierzali wdawać się w żadne awantury.

– Przede wszystkim podejście służb, instytucji do tego wydarzenia to jest katastrofa. Chłopaki jechali pół drogi z helikopterem nad głowami. Cyrk i tyle. No nie wiem, ludzie, opinia publiczna wszyscy są wystraszeni jakoś przesadnie. Ludzie są zamknięci, nie oglądają telewizji, są odrealnieni, wszystko co związane z kibicami kojarzy im się z czymś najgorszym na świecie.

– Kurde, kibice po prostu przyjechali na walkę i tu nie było żadnych podtekstów. No i tyle. Nie ma co już komentować, to przebiegło wszystko sprawnie. Mam nadzieję, że to pokazało włącznie z całym zachowaniem kibiców moich na gali, żeby w przyszłości się dwa razy zastanowić zanim się wyda jakieś pieniądze na takie zabezpieczenia. Myślę, że policja się wykosztowała.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO