Środa, 19 Czerwca, 2024

Kibice wygwizdali Piątkowską! Nie wyszła do trzeciej rundy po kontrowersyjnym zachowaniu! [WIDEO]

Opublikowane 18 maja 2024, 20:37
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Właśnie rozpoczęła się kolejna gala największej polskiej freakowej federacji. W pierwszym starciu zobaczyliśmy ciekawą konfrontację kobiet.

FAME 21 otworzył pojedynek pomiędzy profesjonalnymi zawodniczkami. MMA reprezentowała Klaudia Syguła, a boks była mistrzyni świata Ewa Piątkowska. Panie zmierzyły się na specjalnych zasadach i w każdej rundzie obowiązywała inna formuła.

Walka zaczęła się od boksu, druga odsłona to K-1, a ostatnia MMA. Każda z zawodniczek miała więc szansę na wykorzystanie atutów i zwycięstwo w swojej formule.

RELACJA

RUNDA 1 (boks)

Piątkowska ruszyła agresywnie i szukała ciosów na korpus. Syguła kontrowała ciosami na głowę. Ewa bez gardy wchodziła w oponentkę, która szukała szybkich odpowiedzi. Piątkowska trafiła lewym i kapitalnie uniknęła ataku Klaudii. Syguła jeszcze szukała urwania kilku punktów w ostatnich sekundach.

RUNDA 2 (K-1)

Syguła natychmiast zaatakował low kickami, Piątkowska szukała kontry prostymi. Piątkowska miała chwilę dla siebie po kolanie na krocze, Syguła po przerwie natychmiast ruszyła ofensywnie, ale zasygnalizowała kolejny cios poniżej pasa. Po bardzo długiej przerwie sędzia sprawdził powtórkę i przekazał, że uderzenie było czyste, nie doszło do faulu. Po interwencji lekarza Ewa wróciła do walki. Syguła wykorzystywała do samego końca rundę, atakując kolanami na korpus. Piątkowska próbowała skrócić dystans, ale rywalka skutecznie okopywała jej nogi.

Ewa Piątkowska poddała walkę po 2. rundzie!

Wynik walki: Klaudia Syguła wygrała przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO