Pudzianowski reaguje po aferze z Popkiem! Szpilka odpowiada na wpis byłego rywala

Fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 31 stycznia 2024, 08:35
przez Przemek Krautz
22
2
Brak komentarzy

Mariusz Pudzianowski zamieścił na swoich social mediach wpis, który bez wątpienia jest nawiązaniem do ostatniej afery z „Popkiem”.

Zachowanie rapera i głośne nagranie z jego udziałem wstrząsnęło Internetem. W odpowiedzi „Różal” oświadczył, że kiedy dojdzie do spotkania twarzą w twarz, „Popek” nie uniknie odpowiedzialności. Oświadczenie wydała również federacja GROMDA, która zakończyła z nim współpracę:

Głos w tej sprawie zabrało wiele osób, które nie mają wątpliwości, że zachowanie „Popka” to wynik wieloletniego nadużywania narkotyków. Dwa dni po wybuchu afery pojawił się nawet komentarz Mariusza Pudzianowskiego.

Były strongman, który w przeszłości zmierzył się z raperem i pokonał go w zaledwie 80 sekund, zamieścił na swoich social mediach taki wpis:

– Narkotyki to zło, które krzywdzi Ciebie, osoby w Twoim otoczeniu, dzieci i nawet… zwierzęta. Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba robić to z głową.

Na jego słowa zareagował Artur Szpilka, który dopiero co w jednym z wywiadów opowiadał o problemach z narkotykami:

Z tym że akurat z „narkotykami” nie da się z głową!!! Uważam, że to największy problem dzisiejszych czasów mówi wam to ktoś, kto stracił na tym trochę swojego życia i nie chwalę się tym, a przestrzegam od 5 lat wolny od tego gówna.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
22
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO