Don Kasjo chce walki z Adamkiem! „On powinien na taksówce pracować”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 lutego 2024, 09:31
przez Przemek Krautz
1
40
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z Tomaszem Adamkiem. Zapewnia, że nikt we freak fightach nie dostarczy takich emocji.

„Don Kasjo” już kilkukrotnie wspominał o tym, że chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem świata. Teraz kiedy powrócił do FAME, jest szansa na takie zestawienie. Adamek w tym roku ma stoczyć dwie walki dla freakowej federacji, a duża część fanów liczy na to, że jednym z rywali będzie właśnie Życiński.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Freak fighter wbija szpilkę w Adamka

Przy okazji ostatniego wywiadu na kanale Betclic Polska „Don Kasjo” stwierdził, że jako jedyny może dostarczyć emocje nie tylko w klatce, ale także na konferencjach:

– Jestem królem boksu i bym mu udowodnił, że go zleję. To byłby mój pierwszy okres przygotowawczy od 8 lat. Kto może go zlać i kto może dać te emocje, co ja dam?

Przyznał, że kibicował Adamkowi i wstawał w nocy na jego walki. Nie przepuścił jednak okazji by wbić szpilkę w pięściarza, gdyż przyznał, że nie zgadza się z jego wypowiedziami:

– Z Adamka poglądami wieloma się nie zgodzę. Żeby się nie rozwijać, to bym ocenił, że powinien na taksówce pracować. Jak słucham jego wypowiedzi, to idealnie pasuje na taksówkarza. Taki typowy złotówkarz.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
40
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO