JOKER zawalczy na GROMDA 16! Zwycięzca ostatniego turnieju wraca do gry

Fot. YouTube
Opublikowane 3 lutego 2024, 08:21
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na gali GROMDA 16 do akcji powróci zwycięzca ostatniego turnieju! Jakub „Joker” Szmajda ponownie zaprezentuje swoje umiejętności w Mieście Grzechu.

Rok 2023 był zdecydowanie jednym z najlepszych w historii GROMDY, która wyłoniła swojego pierwszego, niekwestionowanego mistrza w osobie „Don Diego”. Do tego w ringu pojawiło się wiele znakomitych bijoków zarówno z zagranicy, jak i z rodzimego podwórka.

Poznaliśmy też wygranych kolejnych turniejów. Jak zdradził Mariusz Grabowski w rozmowie z Fansportu TV, na najbliższej gali dojdzie do pojedynku zwycięzców „Buła” vs „Basque”. To jednak nie jedyni wygrani zawodów, którzy stawia się w ringu 1 marca.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

JOKER wraca do gry!

Kolejnym potwierdzonym uczestnikiem gali GROMDA 16 został „Joker”. Jakub Szmajda, który kryje się za tym pseudonimem zadebiutował w turnieju na poprzedniej edycji. Fighter kapitalnie się odnalazł wygrywając obie walki w 1. rundzie i zgarniając puchar do domu.

Nie bądź błaznem i krzykaczem. Jak masz coś zrobić to to zrób! JOKER na GROMDA 16! „Już nie żyjesz”, „dojadę Cię”, „wychodzimy”, „nie wyjedziesz stąd”, „już po tobie”, „zaraz podejdę do ciebie”… czyli bla bla bla i inne bzdety kozaczków słownych. Aby nie robić z siebie klauna zasada zawsze ta sama. Nie gadaj co zrobisz tylko to zrób. Nie ma co być takim poważnym, to tylko walka. JOKER wraca do gry! – zapowiada bijoka GROMDA.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments