Don Kasjo nie bierze jeńców! Masakruje Boxdela, Wardęgę i Golę! [WIDEO]

Fot. FAME
Opublikowane 6 lutego 2024, 12:08
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński zaliczył wielki powrót do federacji FAME. Bez wątpienia to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjął w trakcie swojej przygody we freak fightach.

Po przejściu do Prime Show MMA „Don Kasjo” nie wzbudzał już tak dużych emocji, a dodatkowo ostatnio poniósł dwie bolesne porażki przed czasem. Teraz jednak ponownie elektryzuje i odzyskał wielu kibiców. Freak fighter nie bierze żadnych jeńców, jeśli chodzi o organizacje FAME.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Na jego celowniku znalazł się przede wszystkim „Boxdel”, Sylwester Wardęga, Wojtek Gola czy Arkadiusz Tańcula. Przy okazji wczorajszej konferencji mocno się odpalił i nie odpuszczał także na wywiadach. W rozmowie z fansportu.pl zmasakrował włodarzy federacji oraz prowadzącego.

Ja „Boxdela” zdeklasuję. Mam nadzieję, że kolejny Gola przyjmie walkę – oświadczył, jeśli chodzi o starcia w klatce. Natomiast na konfrontacje słowne jest gotowy z każdym – Jeszcze bardziej zostaną zdeklasowani. Zostaną zniszczeni. Mogą się ustawić, cała reszta, mlekołak, ćpanćula, Szalony Reporter, ja się ich nie boję. Jak im coś nie pójdzie w scenariuszu to ani be, ani me, bo im nie poszło.

Sprawdź wywiady po konferencji FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO