Ferrari zabrał głos po ataku na Wiewióra! Na gorąco komentuje potężnego liścia [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 6 lutego 2024, 07:52
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Amadeusz „Ferrari” Roślik zabrał głos po konferencji FAME 20, podczas której uderzył w twarz innego uczestnika turnieju Maksymiliana Wiewiórkę.

Już w ten piątek odbędzie się jubileuszowe wydarzenie największej polskiej federacji freakowej. Z tej okazji FAME przygotowało specjalny turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Wśród nich znalazł się m.in. „Ferrari” oraz aż trzech jego byłych rywali.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„Ferrari” komentuje awanturę

Jednym z nich jest „Wiewiór”, z którym Amadeusz jest mocno skonfliktowany. Kilka tygodni temu doszło pomiędzy freak fighterami do mocnej wymiany zdań w social mediach, a podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego zapowiedział, że skończy się awanturą przy najbliższym spotkaniu.

Kiedy zawodnicy stanęli twarzą w twarz, „Ferrari” uderzył byłego rywala potężnym liściem. Jak się okazuje, nie był to jedyny raz, gdy go uderzył. W rozmowie z fansportu.pl zdradził, że zaatakował go również za kulisami:

– Ja już to powiedziałem wcześniej, że na konferencję przychodzę w owijkach i wyłapie w łeb. Co prawda w owijkach nie przyszedłem, ale w łeb wyłapał. I to dwa razy, bo jeszcze poza kamerami – przyznał Amadeusz.

Sprawdź wywiady po konferencji FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO