Środa, 17 Lipca, 2024

FAME nie pozwala na takie zachowanie! Kary za ostatnią konferencję i nowe zasady od kolejnej gali

Fot. FAME
Opublikowane 8 lutego 2024, 08:22
przez Przemek Krautz
15
78
Jeden komentarz

Włodarze federacji FAME postanowili zareagować na skandaliczne zachowanie freak fighterów, którym puściły hamulce przy okazji ostatniej konferencji.

Już w sobotę odbędzie się jubileuszowe wydarzenie FAME 20. W trakcie gali zobaczymy m.in. turniej, w którym udział weźmie 8 zawodników. Wśród nich znajduje się Amadeusz Roślik, Maksymilian Wiewiórka czy Arkadiusz Tańcula. Pomiędzy “Ferrarim” i wspomnianymi freak fighterami jest duży konflikt i podczas ostatniej konferencji padło wiele mocnych słów.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

FAME reaguje po konferencji

Ze strony Amadeusza pojawiło się sporo niepotwierdzonych zarzutów czy obrażania najbliższych osób. W pewnym momencie uderzył nawet “Wiewióra” potężnym liściem. Między innymi właśnie jego zachowanie nie spodobało się Internautom, którzy dali do zrozumienia, że taka postawa powinna być ukarana.

Przy okazji wczorajszego programu Cage głos zabrał Wojtek Gola. Jeden z włodarzy przekazał, że federacja podjęła już działania i zostaną wyciągnięte konsekwencje. Ponadto w każdej umowie znajdą się zapisy, które nie pozwolą zawodnikom na przekraczanie pewnych granic:

– Będą kary. Już po gali będą kary. Tak tego nie zostawimy. Od kolejnej gali będą zapisy w umowie. Prowadziliśmy sobie z zachowaniami kryminogennymi. Chcemy wprowadzić zapisy, żeby to się nie powtarzało.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
15
78
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Amon
Amon
5 miesięcy temu

No szkoda, bo ja tam lubię ten chlew!

WIDEO