Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Parnasse może wybrać UFC! Szef KSW ujawnia kulisy negocjacji!

Fot. KSW
Opublikowane 9 lutego 2024, 11:27
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Jedna z największych gwiazd odejdzie z KSW? Szef federacji przyznał, że w grę wchodzi podpisanie nowego kontraktu albo przejście do UFC.

Już od dłuższego czasu mówi się o tym, że Salahdine Parnasse nie ma wyzwań w federacji KSW. Wyczyścił kategorię piórkową, ruszył po drugi pas wagi lekkiej, a nawet spróbował zdobyć mistrzowski tytuł dywizji półśredniej. Musiał jednak uznać porażkę w starciu z Adrianem Bartosińskim.

Zawodnikowi został ostatni pojedynek w kontrakcie i stoczy go przed własną publicznością we Francji. Nie wykluczone, że może być to starcie, którą pożegna się z federacją KSW. Martin Lewandowski zapowiedział jednak, że będzie walczyć o gwiazdę.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Parnasse może wybrać UFC

W ostatnim wywiadzie na Kanale Sportowym przyznał jednak, że nie ma pewności czy Parnasse zdecyduje się podpisać nowy kontrakt. Zapytany o procentowe oszacowanie szans, odpowiedział:

– 50 na 50. Tam tak naprawdę rozbija się już tylko i wyłącznie o pieniądze, bo Salahdine jest bardzo zadowolony. Jak ktoś pracuje z kimś osiem lat, to nie dlatego, że ma jakiś niewolniczy kontrakt, tylko dlatego, że musi w jakimś stopniu lubić to, co się dzieje wokół niego i lubić działanie z ludźmi, z którymi pracuje.

Dodał, że poza KSW w grę wchodzi jedynie organizacja UFC. Kibice więc nie będą mocno zaskoczeni, gdy Francuz ogłosi swoją decyzję, jak miało to np. miejsce w przypadku Roberto Soldicia. Fighter mówił o tym, że chce walczyć z najlepszymi w UFC, po czym podpisał kontrakt z ONE Championship.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO