Ogromne kontrowersje w walce Ferrariego! Dyskwalifikacja po 36 sekundach! [WIDEO]

Opublikowane 10 lutego 2024, 21:31
przez Przemek Krautz
1
31
Brak komentarzy

Za nami ćwierćfinały pojedynek turnieju FAME 20. Wiemy, jaki zawodnik awansował do kolejnego etapu i nadal walczy o ogromne pieniądze.

Na jubileuszową galę federacja przygotowała wiele ciekawych zestawień. Zobaczymy m.in. pojedynek Normana Parke z Michałem Pasternakiem, walkę Natana Marconia z Piotrem Szeligą, czy też „Boxdela” z powracającym do FAME „Don Kasjo”.

Po raz pierwszy odbędzie się również turniej, w którym udział bierze 8 zawodników. Mierzą się oni o nagrodę w wysokości 2 milionów złotych. W dwóch pierwszych starciach zawodnicy walką tylko jedną 5-minutową rundę, a w finale jest to zwykły pojedynek 3×3 minuty.

Pary turniejowe zostały wybrane podczas oficjalnego losowania i tak wyglądają zestawienia ćwierćfinałowe Tańcula vs „Wiewiór”, „Polak” vs Josef Bratan, Malczyński vs „Filipek” i „Ferrari” vs „Krycha UFC”.

RELACJA

RUNDA 1

Krycha od razu skrócił dystans i zaczął od kopnięcia w krocze… choć powtórka pozostawia pewne wątpliwości. Sporo zamieszania, była interwencja lekarza, a w międzyczasie ojciec Ferrariego spiął się z Alanem Kwiecińskim, co podniosło z maty Amadeusza. Zawodnik wykorzystał swój czas na dojście do siebie i w końcu wrócił do walki.

Wilczak mądrze zachodzi na lewą stronę Roślika, czym zamyka się przed prawym overhandem Ferrariego. W końcu wystrzelił Amadeusz…! Ale Krycha tym razem atakując kopnięciem stopą trafił w krocze Roślika. Krystian traci punkt, a Amadeusz odmawia kontynuowania walki!

Wynik walki: Ferrari wygrał przez dyskwalifikację w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
31
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO