Wiewiór wygrywa z Ferrarim! Zawalczy w finale o ogromne pieniądze! [WIDEO]

Opublikowane 10 lutego 2024, 23:31
przez Przemek Krautz
2
4
Brak komentarzy

Za nami kolejny etap turnieju. Tym razem odbył się pojedynek, który wyłonił finalistę. Znamy nazwisko zawodnika, który powalczy o gigantyczną kwotę.

Cały turniej rozpoczął się od ćwierćfinałów, w których mogliśmy oglądać takie zestawienia jak Tańcula vs „Wiewiór”, „Polak” vs Josef Bratan, Malczyński vs „Filipek” i „Ferrari” vs „Krycha UFC”. Zasady pojedynków nieco jednak różniły się od zwykłych walk.

W pierwszych dwóch etapach zawodnicy toczyli tylko jedną 5-minutową rundę. Natomiast w finale zawalczą 3 odsłony po 3 minuty. Freak fighter, którego ręka powędruje w górę po main evencie FAME 20, zgarnie 2 miliony złotych!

Za nami już dwa etapy turnieju. Nie obyło się bez niespodzianek i kilku nieoczekiwanych zwycięstwach, które zapewniły dodatkowe emocje.

RELACJA

RUNDA 1

Panowie spokojnie podeszli na środek klatki, gdzie Wiewiór trafił mocnym uderzeniem! Ferrari na wstecznym krąży po klatce, zainkasował też low kicka. Amadeusz nie może wstrzelić się ze swoją słynną „cepeliadą”. Wiewiórka nie odstaje, straszy sierpem, gdy tylko oponent zbliża się w zasięg pięści. Trafił Maks, Roślik póki co traci kolejne punkty. Wchodzi Amadeusz w rywala, zobaczyliśmy pierwsze uderzenie kolanami. Zaraz znów Wiewiór straszy kolanami, Ferrari w końcu rusza z ofensywą. Roślik upomniany za atak głową przy szarży. Amadeusz przestrzelił z lewym, pokarał go za to Maks kolanami na żebra. Ferrari nie daje radę wejść w odpowiedni dystans z Wiewiórką. Mamy w końcu awanturę, ale nic z niej nie wynika! Wiewiór zdaje się zbliżać do wygranej na punkty, Ferrari szuka chaosu, ale obrywa czystymi uderzeniami Wiewióra!

Wynik walki: Wiewiór wygrał jednogłośną decyzją sędziów i awansuje do finału!

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO