Borek zapowiada kolejną walkę Adamka! Znamy rywala na FAME 21?

Fot. YouTube
Opublikowane 12 lutego 2024, 08:25
przez Przemek Krautz
3
10
2 komentarze

Mateusz Borek zabrał głos w sprawie kolejnego pojedynku Tomasza Adamka. Zapowiedział, kiedy ponownie zobaczymy „Górala” w akcji. 

Były mistrz świata powraca po kilkuletniej przerwie, żeby tym razem toczyć walki bokserskie w klatce. Najpierw zmierzy się z Mamedem Khalidovem na gali XTB KSW Epic, a następnie zapewne zadebiutuje w FAME.

Głos w sprawie Adamka zabrał Mateusz Borek, który w jego imieniu zajmuje się negocjowaniem kontraktów. Przy okazji sobotniej gali w rozmowie z Goniec Sport zdradził, że kolejna walka „Górala” jest planowana na maj.

Pięściarz jest już wstępnie dogadany na konkretnego rywala, a do ustalenia pozostają jedynie szczegóły kontraktu:

– Jak to Tomek mawia, zdecydują dutki, czyli za kogo będą chcieli najwięcej zapłacić. Wstępnie jesteśmy dogadani na konkretnego rywala na maj. Zostają nam szczegóły dotyczące finalizacji. Myślę, że chłopaki z FAME zachowali się bardzo elegancko, bo poprosiliśmy ich z Tomkiem, żeby dali nam zgodę na walkę w KSW, mimo że ma podpisany kontrakt z FAME.

Wszystko wskazuje na to, że możemy zobaczyć Adamka w main evencie FAME 21, a jego rywalem będzie Patryk Bandurski. Podczas FAME 20 został on poproszony do klatki i zapowiedziany jako bohater walki wieczoru kolejnej edycji.

Mogliśmy m.in. usłyszeć, że taka walka to spełnienie marzeń wielu osób, także profesjonalnych zawodników. „Bandura” oświadczył też, iż czeka go ogromne wyzwanie. Co więcej, panów zestawiano ze sobą już wcześniej i mówiono o takiej walce. Kibice są więc przekonani, że na FAME 21 zobaczymy starcie Adamek vs „Bandura”.

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
10
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oki
Oki
7 dni temu

Kim jest ten borek urwa pajac się wpieprza wszędzie kto skucha tego goscia to ja nie wiem udawany dialog głos mówi to co chcesz usłyszeć

Jaku
Jaku
Reply to  Oki
7 dni temu

Jest menagerem Adamka.

Last edited 7 dni temu by Jaku

WIDEO