Poniedziałek, 4 Marca, 2024

FAME z kolejnym rekordem PPV? Borek zabrał głos po jubileuszowej gali [WIDEO]

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 12 lutego 2024, 09:18
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Za nami jubileuszowe wydarzenie FAME 20, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jak się okazuje, może pobić rekord sprzedaży PPV.

Z okazji okrągłej gali federacja przygotowała świetną kartę walk, a każdy znalazł coś dla siebie. Oglądaliśmy m.in. pojedynek Parke vs Pasternak, nokaut Szeligi na Marconiu, czy wielki powrót „Don Kasjo”, który po raz kolejny pokonał „Boxdela”.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pierwszy raz również odbył się turniej K-1, którego stawką było 1,5 miliona złotych. Nagroda główna trafiła w ręce „Wiewióra”, który pokonał Tańculę, „Ferrariego” i Josefa Bratana. W akcji mogliśmy oglądać wielu popularnych YouTuberów i influencerów, co przełożyło się na świetną sprzedaż gali.

Głos w rozmowie z fansportu.pl zabrał Mateusz Borek, który przyznał, że turnieje podczas gali to świetne rozwiązanie dla federacji, która może zestawiać ze sobą głośne nazwiska. Zdradził, że bardzo dobrze szła sprzedaż PPV i możliwe, że FAME pobije swój rekord.

Turniej zestawia gwiazdy federacji z gwiazdami federacji. Jest taka bezpośrednia rywalizacja. Nie dobiera się kogoś do kogoś z zasięgami i sprzedającego galę czy walkę, tylko w zasadzie bierze się kilku kozaków, ludzi, którzy gwarantują gwarantują zasięgi, sprzedaż… Z tego, co słyszę, to dzisiaj serwery się grzały. Nie wykluczam więc, że to może być rekordowa sprzedaż FAME.

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO