Środa, 17 Lipca, 2024

KSW cały czas na celowniku Tańculi! Zabrał głos po przegranej na FAME 20

Fot. FAME
Opublikowane 12 lutego 2024, 11:53
przez Przemek Krautz
0
5
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula nadal wierzy w to, że będzie mógł zawalczyć dla największej organizacji MMA w Polsce. Na swoich social mediach odpowiedział kibicowi, który zapytał o KSW.

Freak fighter swego czasu dużo mówił o tym, że dąży do tego, by zawalczyć w KSW. Twierdził nawet, że były już w tej sprawie prowadzone jakieś rozmowy – Artur Gwóźdź mój menedżer układa tak naprawdę z pół karty. Jakieś rozmowy już byłym. Nie mogę zdradzać za wiele. Nie ja prowadziłem rozmowy, jeśli cokolwiek było mówione, to przez Artura.

Od tamtego czasu Tańcula zanotował jednak słabe wyniki. Wygrał tylko jedną z trzech walk. Już po pierwszej przegranej z “Wiewiórem” mówiło się o tym, że mistrz FAME przekreślił jego szanse na KSW. “Aroy” następnie pokonał “Ferrariego” oraz przegrał z “Polakiem”.

Podczas sobotniej gali FAME 20 wziął udział w turnieju i ponownie zawalczył z “Wiewiórem”. Nie udało mu się jednak z rewanżować, a zawody o 1,5 mln zł zakończył na pierwszym etapie. Po wszystkim zamieścił na swoich social mediach takie oświadczenie:

– Teraz to nie jestem JA! Powoli wyciągam z tego wnioski i raczej więcej mnie nie zobaczycie walczącego poniżej 84 kg! Za chwilę wracam na salę treningową. Mam kilka rachunków do wyrównania. Wiewiór ponownie okazał się lepszy, a w finalne najlepszy co powoduje, że nie czuje wstydu, tylko uznaję wyższość i oddaje szacunek podwójnemu mistrzowi i zwycięzcy turnieju! Zasłużył na to!

– Lepiej przegrać z honorem niż ciągle szukać wymówek. Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy zawsze byli ze mną, znają moją drogę i nigdy nie zwątpili we mnie! A hejterom i oszczercą życzę, by w końcu znaleźli szczęście. Wierzcie mi, szczęśliwi ludzie nie piszą takich komentarzy… nie mają potrzeby wylewania swojej frustracji!

W komentarzach bardzo wielu internautów poruszyło temat największej organizacji MMA w Polsce. Tańcula postanowił nawet zareagował i odpowiedział na pytanie “kiedy KSW”? – Potrzebuję troszkę więcej czasu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO