Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Mamed bez szans? Raubo typuje walkę legend! “Adamek musiałby spać” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 15 lutego 2024, 17:23
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Trener Zbigniew Raubo zabrał głos w sprawie pojedynku pomiędzy Mamedem Khalidovem i Tomaszem Adamkiem. Wskazał swojego faworyta, który powinien odnieść pewne zwycięstwo.

Starci legend odbędzie się na gali KSW Epic 24 lutego. Dla Mameda będzie to pierwszy w karierze pojedynek bokserski. Z kolei były mistrz świata powraca do akcji po raz pierwszy od szybkiej porażki przez nokaut w 2018 roku.

Zestawienie to wywołuje sporo emocji. Ciekawym aspektem jest typowanie walki, gdyż eksperci nie są zgodni co do tego, kogo ręka powędruje w górę. Zarówno jeden, jak i drugi ma swoje atuty, a Mamed bez wątpienia będzie w stanie zaskoczyć rywala nawet walcząc w jego formule.

Inne zdanie na ten temat ma trener Zbigniew Raubo. Uważa on, że absolutnym pewniakiem jest Adamek, gdyż to były mistrz świata, który całe życie toczy walki bokserskie. Raubo gościł na kanale FANSPORTU TV i podkreślił, że Khalidov to zawodnik z całkowicie innej dyscypliny, któremu zabrano większość arsenału w postaci kopnięć, zapasów oraz grapplingu.

Teraz mówimy Mamedowi, ty nie możesz kopnąć, ani złapać. No to zabieram mu jedną rękę, jedną nogę i wychodzisz. Mamed jest w zasadzie bezbronny. Szansa przed każdą walką jest 50 na 50. Ale rzeczywistość pokazuje, że Adamek musiałby spać, żeby Mamed z nim wygrał. Musiałby spać.

Do rozdania kody PPV na KSW Epic: Adamek vs Khalidov!

Odbierz dostęp do nadchodzącej walki legend! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Kto wygra walkę Khalidov vs Adamek

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO