Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Protest rolników zablokował promocję walki Mamed vs Adamek! Borek zdradził szczegóły

Fot. YouTube
Opublikowane 16 lutego 2024, 11:07
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Nikt raczej by się tego nie spodziewał, ale jak się okazuje, strajk rolników sprawił, że KSW było zmuszone zrezygnować z akcji promocyjnej przed historyczną galą. 

Od kilku tygodni rolnicy strajkują w całej Europie. Protesty w Polsce wymierzone są w Unię Europejską i między innymi w jej politykę “Zielonego Ładu”, a także import produktów rolnych z Ukrainy. Aby zwrócić uwagę na problem, rolnicy wyjechali na ulice miast, całkowicie blokując przy tym ruch.

Mateusz Borek w Kanale Sportowym zdradził, że wpłynęło to na promocję przed gala KSW Epic. Federacja przy okazji hitu Ekstraklasy pomiędzy Ruchem Chorzów i Legią Warszawa chciała zorganizować face-to-face.

Panowie mieli w przerwie wyjść na murawę i stanąć twarzą w twarz. Już wcześniej dochodziło do podobnych sytuacji, ale tym razem KSW musiało zrezygnować z tego pomysłu:

Było dograne, że w przerwie meczu Ruch Chorzów – Legia Warszawa dojdzie do face to face. Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem. Mamed miał przyjechać z Zakopanego, Tomek z obozu w Świeradowie. Mieli wyjść na murawę Stadionu Śląskiego, bo gala blisko, w Arenie Gliwice.

Dziennikarz dodał, że ze względu własnie na protest rolników nie było możliwości, by w ogóle wjechać na autostradę – Postaliśmy tam godzinkę czy półtorej i nie było nawet szansy, aby wjechać na autostradę A4 i dojechać do Górnego Śląska.

Do rozdania kody PPV na KSW Epic: Adamek vs Khalidov!

Odbierz dostęp do nadchodzącej walki legend! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Kto wygra walkę Khalidov vs Adamek

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO