Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Mamed zaskoczy w walce bokserskiej? Szef KSW o starciu na gali Epic! “Adamek nie miał okazji…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 18 lutego 2024, 13:39
przez Przemek Krautz
10
5
Brak komentarzy

Martin Lewandowski przy okazji wywiadu dla FANSPORTU TV zabrał głos w sprawie pojedynku Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem.

Wyczekiwane starcie zbliża się wielkimi krokami i odbędzie się już w najbliższą sobotę. W main evencie KSW Epic zobaczymy dwie legendy polskich sportów walki. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej na dystansie 6 odsłon.

Odbierz kod PPV na KSW Epic: Adamek vs Khalidov!

Odbierz dostęp do nadchodzącej walki legend! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Szef KSW o walce legend

Wiele osób faworyzuje Adamka, ale jednocześnie podkreśla, że nie można skreślać Mameda. Tym razem wypowiedział się szef organizacji Martin Lewandowski, który przyznał, że “Góral” jeszcze nigdy nie walczył z tak nieprzewidywalnym przeciwnikiem.

– To Mamed wchodzi w bajkę, w grę Tomka, więc na papierze to Tomasz jest faworytem. Natomiast jak popatrzy się na historię Mameda na to, jak walczył, spektakularnie, nietypowo… Myślę, że Tomek nie miał okazji walczyć z zawodnikiem jego pokroju. Takich rzeczy Tomasz jeszcze nie widział. Walka jest w klatce KSW, więc to jest plus dla Mameda.

Kto wygra walkę Khalidov vs Adamek

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO