Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Szefowie KSW są pokłóceni? Lewandowski szczerze o relacji z Kawulskim

Fot. YouTube
Opublikowane 19 lutego 2024, 14:11
przez Przemek Krautz
8
0
Brak komentarzy

Wielkimi krokami zbliża się gala KSW Epic, podczas której dojdzie do pojedynku legend, czyli starcia pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Mamedem Khalidovem.

Dla “Górala” będzie to debiut w największej polskiej federacji, natomiast Mamed stoczy swoją pierwszą walkę w boksie. Zobaczymy również turniej, którego stawką jest mistrzowski pas wagi półciężkiej czy pojedynki w różnych formułach, nie tylko MMA.

Odbierz kod PPV na KSW Epic: Adamek vs Khalidov!

Odbierz dostęp do nadchodzącej walki legend! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Kto wygra walkę Khalidov vs Adamek

Loading ... Loading ...

Lewandowski o relacji z Kawulskim

Jak się okazuje, nad organizacją gali pracował przede wszystkim Martin Lewandowski, co przyznał w ostatnim wywiadzie dla kanału sport.pl. Już od dłuższego czasu mówi się o tym, że współwłaściciele KSW nie mają najlepszych relacji, a Maciej Kawulski skupia się na poza sportowych projektach jak np. filmy.

Lewandowski przyznał, że jak w każdej relacji w ciągu 20 lat bywało lepiej i gorzej. Nie ukrywa, że zdarzają się naprawdę mocne kłótnie, ale mimo wszystko jest dumny z tego, że KSW nadal po dwóch dekadach funkcjonuje na tak wysokim poziomie:

– Jestem głównym motorem przy tej gali. Układa się tak, jak myślę każdemu po 20 latach. Ludzie mówią, że się kłócimy. Jasne, że się kłócimy, nawet się napierniczamy czasem. Mamy za sobą 20 lat współpracy i parę lat odkąd się znamy. Jak sobie pomyślicie o relacjach z dziewczynami, żonami, kumplami albo na stopie biznesowej, to ja uważam to za duży sukces, że po 20 latach prowadzimy tę samą instytucję.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO