Środa, 24 Kwietnia, 2024

Mocna odpowiedź szefa KSW! Przypomina Jóźwiakowi, kto króluje w polskim MMA!

Fot. YouTube
Opublikowane 21 lutego 2024, 14:41
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Martin Lewandowski w mocnych słowach odpowiedział Pawłowi Jóźwiakowi. Przyznał, że nie można porównywać FEN z KSW.

Odbierz kod PPV na KSW Epic: Adamek vs Khalidov!

Odbierz dostęp do nadchodzącej walki legend! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Szef KSW odpowiada Jóźwiakowi

Wydawało się, że relacje są nieco lepsze, jednak po transferach Charzewskiego i Wójcika do KSW Jóźwiak mocno się zdenerwował. Po raz kolejny wbił szpilkę w konkurencje przy okazji ostatniego wywiadu, gdzie stwierdził, że gale FEN cieszą się lepszą oglądalnością niż wydarzenia największej polskiej federacji.

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź. W rozmowie z InTheCagePL głos zabrał Martin Lewandowski, który nie rozumie tego, dlaczego FEN chce robić gale w tym samym dniu, co KSW:

– Tak zwyczajnie praktycznie, bo tu nie chodzi, żebym ja stawiał KSW na piedestał… Ale jak jesteś numer “dwa”, czy “trzy” w tym kraju i masz przeświadczenie, że może termin kolidować. (…) Tu nie chodzi o to, że ja jestem za wysoko, żeby on do mnie zadzwonił albo, że ja mam do niego zadzwonić. Jak miałbym taką potrzebę, że mi FEN zabierze coś, albo coś się będzie działo, to bym zadzwonił.

– Jesteśmy brandem, który jest pokazywany tak naprawdę od Australii po Kanadę, w różnych miejscach i konfiguracjach, więc jeśli chodzi o zasięg to przepraszam, ale FEN nie ma co nawet podskakiwać. Adresowałbym te słowa do ludzi, którzy szanują siebie i szanują sport chociaż ten ziomek nie wiem czy to robi, ale stoi za czymś co się nazywa ogólnie pojętym MMA.

– Żeby już głupot nie wygadywał, bo rozumiem, że wszedł w przestrzeń w głupio-gadania i gównoburz. Po prostu widzę, że jak nie ma się do czego przyczepić to będzie teraz podgryzał nas. Żaden ekspert, w żadnej dziedzinie! Tyle zakończę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO