Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Mocny trailer GROMDA 16! Federacja publikuje oficjalną zapowiedź gali [WIDEO]

Fot. GROMDA
Opublikowane 21 lutego 2024, 08:16
przez Przemek Krautz
22
4
Brak komentarzy

Do sieci trafił właśnie nowy trailer GROMDY. Przed kamerą mogliśmy zobaczyć zawodników, którzy 1 marca stoczą brutalne walki na gołe pięści.

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD to kolejna odsłona elitarnej gali walk na gołe pięści. Bez punktacji sędziowskiej, bez kategorii wagowych, bez limitu czasowego (5 runda do końca)… i bez zbędnego p…dolenia. Bo to GROMDA… czyli jak to Franz Maurer z kultowego filmu Psy powiedział “W imię zasad… sk…ysynu”.

GROMDA 16 już 1 marca

Podziemny klub dla współczesnych dżentelmenów. Wszystkie spory w nim można załatwić tylko przez honorową, męską walkę na gołe pięści oparte na oryginalnych zasadach boksu. Dwóch wojowników w ringu, jeden zwycięzca.

Będzie lała się krew, będą pękały kości, a tylko jeden z nich odejdzie w glorii i chwale zwycięzcy. Prawdziwy wojownik nie odmawia walki i ta zasada kieruje członkami naszego podziemnego klubu. Uwaga, nokauty gwarantowane.

GROMDA 16: W IMIĘ ZASAD już 1 marca 2024 roku. Na żywo w systemie PPV na GROMDA.tv. Limitowana pula biletów dostępna będzie na eBilet.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
22
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments