Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

Mamed twarzą w twarz z Adamkiem! Jedno z ostatnich face to face przed XTB KSW Epic [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 22 lutego 2024, 08:22
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Tomasz Adamek i Mamed Khalidov już za kilkadziesiąt godzin spotkają się na walkę. Kilka dni przed XTB KSW Epic stanęli do jednego z ostatnich face to face’ów przed galą.

Już ostatnie dni dzielą nas od pojedynku bokserskiego, w którym Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Środowisko bokserskie nie daje szans zawodnikowi KSW i skazuje go na pewną porażkę. Wszyscy ci, którzy znają styl walki rywala “Górala” podkreślają jednak, że nawet na poziomie mistrzowskim nie spotkał fightera o tak niekonwencjonalnym stylu.

Zgarnij jeden z kodów i oglądaj walkę Adamek – Khalidov!

Odbierz dostęp do nadchodzącej walki legend! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Tomasza Adamek i Mamed Khalidov twarzą w twarz!

Wczoraj w warszawskich Złotych Tarasach odbyła się konferencja prasowa przed XTB KSW Epic. Tomasz Adamek i Mamed Khalidov odpowiadali na pytania prowadzących, Artura Szpilki i Mateusza Borka, oraz później na te zadawane przez kibiców. Atmosfera, jak i wcześniej, była pełna wzajemnego szacunku. Na sam koniec panowie stanęli też na face to face.

Galę możecie obejrzeć jedynie w PPV. Bukmacher Fortuna ma do rozdania aż 150 kodów! Szczegóły znajdziecie powyżej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO