Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Mocny komentarz Jurasa o walce Adamek vs Khalidov! Zabrał głos w sprawie sędziów

Fot. YouTube
Opublikowane 23 lutego 2024, 08:29
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Sporo emocji wywołuje skład sędziowski, który będzie punktował i odpowiadał za przebieg walki wieczoru gali XTB KSW Epic. Głos w tej sprawie zabrał też Łukasz “Juras” Jurkowski.

Pojedynek legend polskich sportów walki zakończy pierwszą galę z cyklu Epic. Starcie odbędzie się na zasadach boksu w klatce KSW. Wczoraj w social mediach dużo emocji wywołały informacje przekazane przez Mateusza Borka.

Jak przekazał w rozmowie z Arturem Mazurem komentator walki ani w klatce, ani na kartach punktowych nie będzie sędziował żaden arbiter, który na co dzień zajmuje się boksem. Polska Unia Boksu zablokowała pracę zrzeszonych sędziów.

Adamek – Khalidov: Oglądaj już za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Mocny komentarz “Jurasa”

W sieci zagrzmiało i pojawiło się wiele określeń, typu „żart”, „absurd”, „amatorszczyzna”. Głos zabrali także inni eksperci od sportów walki, m. in. Mateusz Hencel, czy Patryk Prokulski. Swoje stanowcze stanowisko wyraził też Maciej Turski:

Walkę boksu powinien sędziować sędzia z boksu. Nie K1 i nie MMA. Wiadomo, że okoliczności niewygodne, bo komisje, bo zgody, bo dostępność, ale jednak tu formuła i zasady i ich egzekwowanie precyzyjne mogą premiować konkretne strony – napisał prowadzący Oktagon Live.

Na te słowa odpowiedział Łukasz Jurkowski. Były komentator i zawodnik KSW zwrócił uwagę na to, iż nie jest to typowa walka bokserska, a typowe widowisko sportowe.

Walki bokserskie odbywają w ringu. To nie walka bokserska a sportowe show na zasadach boksu – odpowiedział komentatorowi gal KSW “Juras”.

Odbierz kod PPV na galę KSW Epic za 10 zł!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO