Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Tyburski komentuje relację z FAME! Zabrał głos po głośnym wywiadzie [WIDEO]

Fot. FAME MMA
Opublikowane 23 lutego 2024, 10:50
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Paweł Tyburski pojawił się na konferencji Clout MMA i zabrał głos w sprawie ostatnich wypowiedzi pod adresem FAME. Przyznał, że relacje z federacją mocno się zmieniły.

Podczas jubileuszowej gali “Tybori” udzielił bardzo mocnego wywiadu, w którym nie szczędził ostrych słów pod adresem FAME. Stwierdził, że jest niesprawiedliwie traktowany i nie spodobało mi się, że nie wpuszczono go do klatki, kiedy chciał rzucić wyzwanie Normanowi Parke i Michałowi Pasternakowi:

– Ja jestem niedoceniany. Nie pozwolono mi wejść i wyzwać jednego i drugiego do walki. Jak mnie traktują w tej federacji? Jak tak można? Jak ja mam myśleć o tym? Koniec! Nie muszę być w tej federacji! Nie pozwolę sobie, żeby mnie tak traktowania, bo pracuję na swoje nazwisko. Nie wybaczę tego! Chcecie mnie zwolnić, zwolnijcie. Jest jedna, druga federacja.

Teraz ponownie w rozmowie z FANSPORTU TV przyznał, że jego relacje z FAME mocno się zmieniły. Kiedyś traktował organizatorów jak kolegów, teraz łączą ich wyłącznie sprawy kontraktowe:

– Mamy relacje czysto biznesowe. Po tym, co się wydarzyło może nie wszystkich, ale przestałem traktować ludzi jako kolegów, czysta współpraca biznesowa i tyle. To, co mamy zrobić, to zróbmy. Ja nie skreślam nikogo, oni też chyba nie skreślili mnie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO