Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Ciężkie KO w 54 sekundy! Gnidko brutalnie znokautowany przez Erslana! [WIDEO]

Opublikowane 24 lutego 2024, 20:30
przez Przemek Krautz
4
1
Brak komentarzy

Podczas KSW Epic doszło do starcia dwóch byłych pretendentów do mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej. W pojedynku tym Bohdan Gnidko zmierzył się z Ivanem Erslanem.

Ivan Erslan dwa razy w karierze stawał do walki o pas KSW. W roku 2020 próbował go odebrać Tomaszowi Narkunowi, a w roku 2022 Ibragimowi Chuzhigaevowi. W obu starciach musiał uznać wyższość swoich rywali.

Chorwat w KSW posłał na deski Przemysława Mysialę i Rafała Kijańczuka, a w całej karierze dziesięć razy tryumfował już w pierwszej rundzie. Ostatni raz bił się w październiku roku 2023 i przegrał z Rafałem Haratykiem.

Pochodzący z Ukrainy Bohdan Gnidko zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 73 i pokonując Damiana Piwowarczyka już w piątej sekundzie starcia, zanotował najszybszy nokaut w historii polskiej organizacji. Następnie wygrał z Madalinem Pirvulescu i Rafałem Kijańczukiem.

Po ostatniej wygranej stanął do walki o pas z Ibgragimem Chuzhigaevem. Starcie nie ułożyło się po myśli Ukraińca, który pierwszy raz w karierze musiał uznać wyższość przeciwnika.

RELACJA

RUNDA 1

Gnidko zaczął atakować low kickami i wystrzelił z serią ciosów. Erslan schowany za podwójną gardą, absorbuje kolejne serie Ukraińca. Zaatakował Chorwat i znokautował Bohdana Gnidkę lewym sierpem!

Wynik: Ivan Erslan wygrał przez KO w 1. rundzie!!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO