Środa, 24 Kwietnia, 2024

Szef GROMDY potwierdza rewanż Don Diego vs Balboa! Wiemy, kiedy zawalczą [WIDEO]

Fot. GROMDA
Opublikowane 26 lutego 2024, 17:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Szef organizacji GROMDA zabrał głos w sprawie rewanżu pomiędzy Bartłomiejem Domalikiem i Mateuszem Kubiszynem. Zdradził, kiedy dojdzie do takiego pojedynku.

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 16. Na kibiców brutalnych walk czeka powrót do ringu takich zawodników jak “Łazar”, “Wasyl” czy “Scarface”. Jak zwykle fani zobaczą turniej oraz krwawe superfighty, w tym przełożony finał jednego z turniejów “Basque” vs “Buła”.

Galę GROMDA 16 obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Co z rewanżem “Balboa” vs “Don Diego”?

Kilka dni przed wyczekiwaną galą w studio FANSPORTU TV pojawili się eksperci oraz osoby związane z federacją GROMDA. Jednym z gości był Mariusz Grabowski, który zabrał głos na temat piątkowego wydarzenia, a także przyszłości organizacji.

Postanowił odpowiedzieć na często zadawane pytanie przez kibiców i zdradził szczegóły rewanżu “Balboy” z mistrzem GROMDY “Don Diego”. Wskazał konkretną galę, na której zawalczą:

– Mówimy o rewanżu Bartka Domalika z Mateuszem Kubiszynem, który tak naprawdę pewnie się wydarzy na kolejnej GROMDZIE, na gali GROMDA 17. Tutaj jest wszystko dogadane.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments