Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Starcie z Diablo na jubileuszowej gali KSW!? Szpilka chce walki na specjalnych zasadach

Fot. YouTube
Opublikowane 27 lutego 2024, 13:43
przez Przemek Krautz
6
8
2 komentarze

Krzysztof Włodarczyk zawalczy w organizacji KSW? Artur Szpilka jest otwarty na pojedynek i wyjaśnienie konfliktu w okrągłej klatce.

Pięściarze byli zestawiani już kilkukrotnie, ale nigdy ich pojedynek nie doszedł do skutku. Teraz jednak jest szansa na takie starcie, a Martin Lewandowski niedawno w wywiadzie wskazał konkretny termin. Przyznał, że świetną okazją na taką walkę byłaby gala KSW 100:

– Zrobiliśmy już taki wyjątek dla “Różala”. W tym przypadku również możemy się zgodzić na odstępstwo od reguły. Mam na myśli boks w małych rękawicach, ale na dużej gali KSW. Żeby znowu nie czekać, można o tym pogadać: KSW 100, listopad, PreZero Arena w Gliwicach, “Diablo” kontra Artur Szpilka – powiedział w programie Klatka po klatce.

Głos zabrał również Szpilka, który nie ukrywa, że jest zainteresowany starciem z “Diablo”. Nie chce on jednak walczyć w boksie, tylko zaproponował inne rozwiązanie. W rozmowie z mma.pl wspomniał o starciu stójkowym bez parteru czy dobijania:

– Może to być na małe rękawice, może być w boksie, może być bez parteru. Ale idzie z kolanami, z łokciami, ze wszystkim. Normalna, taka uliczna walka, on dobrze wie dlaczego. Mówię o Krzyśku. Jak nie, to niech sobie tam boksuje w Białymstoku.

– Tylko i wyłącznie na wszystko. Może być bez parteru, ale kickboxing, łokcie, kolana… Typowa uliczna walka. Bez dobijania. Chce, to będzie. Nie? Nie ma możliwości inaczej. I jeszcze raz: nie chcesz, to sobie boksuj w Białymstoku!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
8
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Artut
Artut
1 miesiąc temu

Szpilka ty buraku Diablo Cię rozniesie w 20 sekund

Igor
Igor
Reply to  Artut
1 miesiąc temu

M…rdę zamknij

WIDEO