Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Szmajda chce walki z najlepszymi zawodnikami GROMDY! “Żaden nie jest gotowy na…” [WIDEO]

Fot. GROMDA
Opublikowane 27 lutego 2024, 11:23
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jakub Szmajda zabrał głos przed nadchodzącą galą. Już w piątek powróci do ringu i po raz kolejny spróbuje swoich sił na GROMDA 16.

“Joker” zadebiutował podczas ostatniej edycji i wziął udział w turnieju, który zwyciężył. Stoczył dwa starcia, gdyż półfinały nie odbyły się ze względu na kontuzje zawodników. Najpierw rozbił “Ghosta”, którego po dwóch minutach poddał narożnik. Natomiast w finale w 64 sekundy znokautował Dominika Owsianego, który wcześniej wygrał turniej WOTORE.

Tym razem stoczy extrafight, a jego rywala poznamy podczas czwartkowej ceremonii. Możemy być przekonani, że Szmajda da z siebie wszystko i po raz kolejny dostarczy dużych emocji. Galę GROMDA 16 obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

gromda 16 ppv

Przed nadchodzącym wydarzeniem “Joker” rozmawiał z FANSPORTU TV i oświadczył, że zamierza być najlepszym zawodnikiem w organizacji. Mocno wierzy w swoje umiejętności oraz zapewnia, iż jest gotowy na walki z samą czołówką GROMDY:

– Teraz jestem w GROMDZIE po to, żeby być numerem jeden. Nieważne, kto stanie na mojej drodze. Jestem pewien, że żaden z zawodników GROMDY nie jest gotowy na to, co ja. W pojedynkach ze mną życzę im bardzo dużo zdrowia. Mam na myśli każdego zawodnika. Szanuję ich, ale jak dojdzie do walki, to sentymenty na bok.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments