Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Mario o przygotowaniach do GROMDA 16! Sparował z Michałem Materlą: “Dla mnie było zaskoczeniem, bo…”

Fot. Instagram/GROMDA
Opublikowane 1 marca 2024, 10:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj podczas GROMDA 16 do ringu powróci “Mario”. Przy okazji wczorajszej ceremonii zdradził, że do gali trenował z legendą polskich sportów walki.

Przed nami pierwsza w 2024 roku gala największej polskiej organizacji na gołe pięści. Mariusz Kruczek powróci po długiej przerwie i zawalczy w extra fightcie. Czeka go duże wyzwanie, gdyż zmierzy się z “Łazarem”, który zdradził, że trenował więcej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Piątkową galę GROMDA 16 obejrzysz wyłącznie w systemie PPV. Cena zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami! Dostęp do gali wykupisz – TUTAJ

Oglądaj GROMDA 16 na żywo

gromda 16 ppv

“Mario” o przygotowaniach do GROMDA 16

Bijok z Zakopanego wyjawił, że tym razem miał okazję trenować z naprawdę mocnymi zawodnikami. Wśród nich znaleźli się reprezentanci Berserker’s Team, w tym także były mistrz KSW Michał Materla.

“Mario” w rozmowie z MMA Rocks zdradził, jak wyglądały sparingi, oraz przyznał, że “Cipao” przekazał mu kilka ciekawych rad, które będzie mógł wykorzystać w ringu:

– Bardzo się cieszę, że miałem przyjemność sparować z Michałem Materlą. Pokazał mi parę bardzo fajnych rzeczy. Powiem wam, że dla mnie było zaskoczeniem, bo nie cofa się. Wymiana była dobra. Michał coś wam może powiedzieć na ten temat. Fajnie się sparowało, na pewno skorzysta ze sparingów ze mną, jak przyjedzie do Zakopanego. Nawet dzisiaj do mnie dzwonił, życzył powodzenia i mówił, że będzie oglądał walkę.

Sprawdź wywiady przed GROMDA 16:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments