Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Zgarnij PPV na galę GROMDA 16! Oglądaj live z zawodnikami i odbierz darmowe kody! [WIDEO]

Fot. GROMDA
Opublikowane 1 marca 2024, 14:27
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Kolejna GROMDA odbędzie się już dziś. Wcześniej na naszym kanale FANSPORTU TV wystartuje program na żywo, gdzie będziecie mogli zadawać swoje pytania bohaterom nadchodzącej gali.

GROMDA 16 rozpocznie się o godzinie 20:00. Na kibiców krwawych walk czeka turniej oraz extra fighty. Do ringu powrócą dobrze znani zawodnicy jak “Łazar”, “Scarface”, “Mario” czy “Wasyl”. W akcji zobaczymy również świetnego “Jokera”, który nie ukrywa, że chce być najlepszym bijokiem w organizacji.

Tradycyjnie wydarzenie odbywa się w Pionkach i transmitowane będzie wyłącznie w systemie PPV. Cena zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami! Dostęp do gali wykupisz – TUTAJ

Oglądaj GROMDA 16 na żywo

gromda 16 ppv

Live z zawodnikami! Do zgarnięcia darmowe PPV

O godzinie 15:00 rozpocznie się transmisja z zawodnikami, którzy zabiorą głos po raz ostatni przed walką. Kibice w trakcie live’a będą mieli okazję zadać pytania na czacie, a wojownicy GROMDY na nie odpowiedzą!

To jednak nie wszystko. Podczas transmisji rozdawane będą kody PPV! Im większa aktywność ze strony kibiców, tym więcej dostępów trafi w wasze ręce. Śledźcie więc czas i zgarnijcie darmowe PPV na galę GROMDA 16:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments