Czwartek, 23 Maja, 2024

Różal widzi wyraźnego faworyta! Typuje walkę Szpilki z Wrzoskiem

Fot. YouTube
Opublikowane 14 marca 2024, 10:56
przez Przemek Krautz
5
1
Brak komentarzy

Marcin Różalski zabrał głos w sprawie hitowego pojedynku pomiędzy Arturem Szpilką i Arkadiuszem Wrzoskiem. Wskazał swojego faworyta. 

Do długo wyczekiwanej walki dojdzie podczas gali KSW 94. Zawodników zestawiano już kilkukrotnie, ale ze względu na kontuzje “Szpili” nie udało się wcześniej doprowadzić do starcia. Pięściarz zapewnia jednak, że teraz jest w pełni zdrowy i powinno obejść się bez żadnych problemów.

Pojedynek Szpilka vs Wrzosek oraz pozostałe starcia KSW 94 obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka 2.79Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.44Fortuna

“Różal” typuje walkę Szpilka vs Wrzosek

Głos w sprawie starcia w rozmowie z myMMApl zabrał Marcin Różalski, który jest dobrym znajomym jednego i drugiego zawodnika. Przyznał, że tutaj przede wszystkim znaczenie będą miały kopnięcia Wrzoska.

Jego lowkicki potrafią zadać naprawdę duże obrażenia, co pokazał m.in. w walce z Tomasem Moznym. Kiedy jednak wyprowadza kopnięcia, to się odsłania i przypłacił to nokdaunem po potężnym ciosie rywala. Zdaniem Różalskiego może to wykorzystać Szpilka, który jest byłym pięściarzem:

– Arek na pewno ma większy przekrój, bo jest kickboxerem, dokłada teraz MMA. Artur jest pięściarzem, który dokłada MMA i nogi. Ja nawet z Arkiem rozmawiałem, bo jak on walczył z Czechem i jak go okopywał, to ten machnął overhandem i Arek poszedł na ziemię. To jest to, że on się odsłania.

– Artur ma wymowę w piąchach, co pokazał w walce z Pudzianem, jak trafił. Jeżeli Arek to wyeliminuje, to nogami może narobić dużego ambarasu. Nogi muszą być obite do lowkicków. Nieraz zawodnicy kopią i tych kopiących bolą. Arek i Artur jest moim kumplem, jeżeli bez sympatii, to karty są sprzyjające dla Arka.

Kto wygra walkę na KSW 94?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO