Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Jasne stanowisko w sprawie Popka! Szef GROMDY nie pozostawia wątpliwości [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 17 marca 2024, 09:52
przez Jakub Hryniewicz
2
0
Brak komentarzy

Mariusz Grabowski po raz ostatni postanowił zabrać głos w sprawie Popka. Szef GROMDY ostatecznie zaznaczył, że nie ma co liczyć na powrót rapera do jego organizacji.

Przed kilkoma tygodniami cały Internet żył aferą z głównym udziałem “Popka”. Do sieci trafiły skandaliczne nagrania z udziałem rapera, który zapowiadał obrzydliwe czynności, w tym m. in. kopulację z owczarkami niemieckimi pani lekkich obyczajów. Szef GROMDY natychmiast zareagował odcinając Pawła Mikołajuwa, który był ambasadorem organizacji.

Szef GROMDY kończy sprawę Popka

Mariusz Grabowski niedawno udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się o raperze. Jego słowa zostały źle zrozumiane przez niektórych odbiorców, jak np. Marcina Różalskiego. W rozmowie z Michałem Tuszyńskim z kanału Fansportu TV szef GROMDY wyjaśnił swoją wypowiedź i definitywnie zamknął temat Popka:

Ja chcę być “dobrym” i czasami niepotrzebnie kombinuję. Jeśli chodzi o moje zasady, oświadczenie i “bycie, czy nie Popka w GROMDZIE”, to ja już swoje zdanie powiedziałem. Jeśli chodzi o późniejsze wywiady, powiem szczerze, że sporo ludzi na GROMDZIE zaczęło do mnie podchodzić, nie będę mówił kto, i zaczęło mi tłumaczyć. Ja po prostu tak powiedziałem dlatego, bo niech ten chłop wraca do żywych. Po co kopać leżącego? Powrotu w przypadku GROMDY nie ma.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments