Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Kibice długo na to czekali! GROMDA posłuchała fanów i potwierdza zmiany!

Fot. GROMDA
Opublikowane 18 marca 2024, 21:46
przez Przemek Krautz
17
2
Jeden komentarz

Organizacja GROMDA nie pozostaje obojętna na nawoływania fanów! W najnowszej wiadomości przekazano, iż otworzono nabór na zawodników niższej kategorii wagowej.

Już od dawna kibice walk na gołe pięści domagali się więcej szans dla mniejszych bijoków. W ringu 4×4 m świetnie radzi sobie “Scarface”, a wcześniej swoją szybkością zaskakiwał chociażby “Wazyl”. Dziś przekazano, że szanse otrzymają też nowi zawodnicy.

GROMDA ogłasza nabór bijoków do 80 kg

GROMDA przekazała w specjalnym komunikacie, iż otwiera nabór zawodników do 80 kg. Poniżej znajdziecie treść wiadomości od organizacji:

– Czas na zmianę zasad gry… nic bardziej mylnego. To jest GROMDA. Tutaj sztywniutko i bez zmian. A ci co próbują się wymądrzać i siać ferment naprawdę… dajcie na luz i zajmijcie się sobą. Nikt nie będzie nam mówił co mamy robić i w jaki sposób… tym bardziej osoby, które same się nie wywiązują z tego co zapowiadały.

– GROMDA. Gołe piąchy, walki do końca, solidne i równe zasady dla wszystkich, bez gadania i robienie z siebie pośmiewiska, bez kręcenia wyników sędziowskich i oczywiście… bez kategorii wagowych. Tak było, jest i będzie. Kropka.

– Natomiast w związku z tym, że mamy sporo zgłoszeń mocnych chłopaków ale o niższej kategorii wagowej. Plus cały czas mówicie “dajcie szansę”, “zróbmy walki mniejszych trochę byczków a będzie piekło i ostra jazda”. A więc zrobimy. Jeden strzał aby to sprawdzić. Do wszystkich bijoków do 80kg to jest ten moment, ta szansa. Zgłoś się i walcz. Może superfighty, a może turniej 80kg zobaczymy. Wszystko zależy od Was. Wy macie swoje karty… my mówimy sprawdzam.

– Jako ciekawostkę dodamy, że już na ten moment mamy sporo chętnych zagranicznych bijoków i to z konkretną renomą na świecie m.in. Tyler Goodjohn ksyweczka TORNADO.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
17
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gromdziarz
Gromdziarz
2 miesięcy temu

Nie dawajcia już Goata do walk ,stracił swoje szanse i nic z niego nie będzie