Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Okniński nazywa Adamka papierowym mistrzem! “Nie fikaj z zawodnikami MMA”

Fot. KSW/YouTube
Opublikowane 18 marca 2024, 15:31
przez Przemek Krautz
2
1
Jeden komentarz

Mirosław Okniński także postanowił zabrać głos w sprawie Tomasza Adamka, który znalazł się pod ostrzałem ze strony środowiska MMA.

W jednym z wywiadów “Góral” został zapytany o rewanż z Mamedem Khalidovem. Stwierdził, że rozmawiali już przez telefon i odesłał legendę KSW na koniec kolejki za freak fighterów, z którymi teraz będzie się mierzył w federacji FAME.

Okniński mocno do Adamka

Na słowa pięściarza odpowiedział Jan Błachowicz, który zamieścił mocny wpis w social mediach. Następnie z jego słowami zgodził się m.in. Michał Materla, Marcin Różalski oraz inny zawodnicy.

Teraz wypowiedział się Mirosław Okniński. Trener opublikował nagranie, w którym zwrócił się do byłego mistrza świata IBF, IBO oraz WBC:

– Adamek, Adamek ty nie fikaj z zawodnikami MMA, bo tam widziałem, że gadałeś coś na Mameda. Mamed do Ciebie nie dzwonił. Słuchaj, zawodnicy MMA, taki Mamed to cię papierowy mistrzu robi w minutę. W prawdziwej walce Mamed robi cię w minutę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lobo
Lobo
2 miesięcy temu

Kiedyś prawdziwa walka to była na stojąco z zasadami, nie kopało się leżącego. Teraz prawdziwa walka to tarzanie się w piachu lub na ringu. To cale MMA wymyślili Ci co dostawali wp….l w walce na stojąco.

WIDEO