Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Adamek znokautowałby Mameda? Kołecki wprost o walce legend

Fot. KSW/YouTube
Opublikowane 29 marca 2024, 14:37
przez Przemek Krautz
8
6
Brak komentarzy

Szymon Kołecki zabrał głos w sprawie pojedynki legend. Uważa, że Tomasz Adamek odniósłby zwycięstwo, gdyby starcie nie zostało przerwane po trzeciej rundzie.

W main evencie KSW Epic były mistrz świata zmierzył się w boksie z Mamedem Khalidovem. Po “Góralu” było widać tak zwaną rdzę i długą przerwę od walk. Gdy pojedynek został przerwany przez kontuzję zawodnika MMA, na kartach punktowych u dwóch sędziów był remis, a u trzeciego prowadził Khalidov.

Po starciu pojawiło się wiele opinii, że Mamed wyglądał znacznie lepiej i odniósłby zwycięstwo. Innego zdania jest Szymon Kołecki, który w rozmowie z InTheCagePL przyznał, że Adamek mógłby to nawet skończyć przed czasem:

– Walka wieczoru słabo. W ogóle się nie zgadzam z opiniami, że Mamed prowadził i tylko kontuzja to przerwała. Mamed jakby tak zliczyć to w pierwszych trzech rund pewnie z 15 razy przyjął mocne ciosy na tułów.

– Pewnie czuł, że pasek energii się zbliża do końca. Kontuzja kontuzją, ale Adamek z każdą rundą zyskiwałby przewagę nawet taki zardzewiały. Uważam, że mogłaby skończyć się przed czasem, ale w kierunku Adamka, bo wykorzystałby swoje atuty.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO