Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Co dalej? Michał Materla zabrał głos po brutalnej porażce!

Michał Materla powraca do KSW! Odpowiada na słowa Kawulskiego! "To jest cały Maciek. To było niestosowne"
Fot. YouTube
Opublikowane 30 marca 2024, 09:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Michał Materla przerwał milczenie. Zabrał głos po brutalnej porażce, jaką poniósł podczas ostatniej gali KSW 93 w Gorzowie Wielkopolskim.

“Cipao” ma za sobą starcie z Piotrem Kuberskim, które zakończyło się w pierwszej odsłonie. “Qbear” rozbił byłego mistrza, a sędzia przerwał walkę, ratując go przed ciężkim nokautem, do którego było bardzo blisko.

W sieci pojawiło się wiele komentarzy, że Materla powinien podjąć już decyzję o zakończeniu zawodowej kariery, gdyż kolejne walki mogą odbić się na jego zdrowiu. Teraz głos zabrał sam zawodnik, który na swoich social mediach opublikował taki wpis:

– Piotr Kuberski, gratuluję, świetna dyspozycja. Kawał wojownika z Ciebie to wiedzieliśmy, ale „Kto nie ryzykuje, nie pije szampana”. W niecałe 14 miesięcy, 4 walki z topowymi zawodnikami i nie tylko zawodnikami … to był bardzo intensywny rok jak za dobrych czasów. Potrzebowałem chwilę czasu dla siebie, bo zdrowotnie ta walka potoczyła się wyjątkowo niekorzystnie dla mnie i nie wiadomo, jaki będzie tego finał.

– Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną w tych najgorszych momentach, a ja mimo przeciwności losu postaram się Wam Wszystkim odwdzięczyć, bo czuję na plecach odpowiedzialność za taką armię wsparcia ! To była moja ostatnia walka w obowiązującym kontrakcie KSW… Szkoda, że tak się potoczyła…

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO