Poniedziałek, 27 Maja, 2024

One FC mocno przepłaciło za Soldicia! Szef KSW zdradził, jaką ofertę otrzymał

Fot. KSW
Opublikowane 6 kwietnia 2024, 12:26
przez Przemek Krautz
29
19
Brak komentarzy

Szef KSW zdradził, jaką ofertę azjatycki gigant złożył Roberto Soldiciowi. Nie ma wątpliwości, że nie był to najlepszy ruch ze strony federacji.

W Polsce “Robocop” był naprawdę wielką gwiazdą, a kibice wyczekiwali na pojedynki z jego udziałem. Podwójny mistrz zawsze dostarczał ogromnych emocji i całkowicie demolował swoich rywali, po czym kończył ich brutalnymi nokautami.

Ostatni pojedynek stoczył z Mamedem Khalidovem, za który miał zarobić gigantyczne pieniądze, liczone w milionach złotych. Kiedy ważyły się jego losy w wywiadach mówił, że chce bić się z najlepszymi, dlatego wybrał najmocniejszą organizację.

Niespodziewanie zamiast UFC wybrał One Championship i nie ma wątpliwości, że wybrał po prostu lepszą ofertę. Azjatycka organizacja słynie z tego, że przepłaca swoich zawodników. Martin Lewandowski w rozmowie z InTheCage zdradził, że One przebiło aż 4-krotnie jego ofertę, a możemy być pewni, że ta była już naprawdę wysoka, gdyż KSW bardzo chciało zatrzymać swoją gwiazdę:

– Stać nas na bardzo dużo, tylko na ile jesteśmy skłonni zapłacić, żeby się opłacał. One FC czterokrotnie przebili moją ofertę. Nie wiem, czy to akurat super dla Roberto wyszło, patrząc z niedługiej perspektywy czasu. Nie wiem, co na to ludzie z One FC.

W KSW Soldić toczył co najmniej dwa pojedynki w roku i zanotował 8 zwycięstw oraz jedną porażkę. Natomiast w One od 2022 roku stoczył zaledwie dwie walki. Jedna z nich zakończyła się w pierwszej rundzie po kopnięciu w krocze, a w drugiej został znokautowany.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
29
19
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO