Piątek, 24 Maja, 2024

FAME próbowało ustawić walkę Boxdela z Wielkim Bu!? Federacja odpowiada na poważne zarzuty

Fot. FAME MMA/Prime MMA
Opublikowane 8 kwietnia 2024, 08:33
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

FAME odpowiedziało na kontrowersyjny wywiad z udziałem Natana Marconia. Federacja zapewnia, że freak fighter nie mówi prawdy.

Kilka dni temu do sieci trafiła rozmowa Natana z Arturem Przybyszem. Zawodnik stwierdził, że “Boxdel” miał zawalczyć w maju na FAME 21 i dodał, iż federacja chciała ustawić jego starcie z “Wielkim Bu” tak, by te potrwało trzy rundy.

– Miał mieć walkę w maju z “Wielkim Bu”, która miała być ustawiona. “Wielki Bu” by wygrał oczywiście, ale miała być ustawiona, że potrwa trzy rundy.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Głos w tej sprawie zabrał sam Patryk Masiak, który zażartował z wypowiedzi Natana i na swoich social mediach napisał:

– “Boxdel”, czemu nie dzwonisz, że mam walkę w maju w FAME? Mam nadzieję, że skoro “ustawiona walka”, to zgodziłem się za duże pieniądze. A tak serio, to nie spodziewałem się swojego wątku w tej dramie.

Kanał FreakFightPolska zwrócił się także bezpośrednio do FAME. Federacja zapewnia, że nigdy nie zamierzała doprowadzić do takiej sytuacji:

– Oficjalnie dementujemy wspomnianą insynuację. Taki proceder byłby poważnym przestępstwem. Jest dokładnie odwrotnie, federacja FAME aktywnie działa na rzecz eliminowania tego typu praktyk.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO