Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Szpilka nie zatrzyma Wrzoska? Paczuski typuje walkę: “Dla boksera, który wchodzi w MMA…” [WIDEO]

Fot. Facebook/KSW
Opublikowane 8 kwietnia 2024, 11:07
przez Przemek Krautz
14
6
Brak komentarzy

Radosław Paczuski w wywiadzie dla FANSPORTU TV zabrał głos w sprawie pojedynku klubowego kolegi Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką.

W maju odbędzie się gala KSW 94, podczas której w końcu dojdzie do długo wyczekiwanej walki. Pojedynek obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka 3.40Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.32Fortuna

Paczuski o walce Wrzosek vs Szpilka

Radosław Paczuski podobnie jak inny zawodnicy faworyzuje Wrzoska. Przyznał, że Szpilka ma swoje atuty, jednak więcej argumentów posiada były kickboxer. Przede wszystkim kopnięcia Wrzoska potrafią ścinać rywali z nóg i brutalnie nokautować.

Szpilka jako były bokser może mieć z tym gigantyczne problemy, gdyż nie jest przyzwyczajony do kopnięć. Trudne będzie nie tylko przetrwanie potężnych lowkicków, ale także wystarczająco szybka reakcja na wysokie kopnięcia:

– Na pewno ma Artur swoje atuty, bo walczył w boksie na najwyższym poziomie. Nawet Błachowicz mówił, że bardzo silnie uderza. Kolejnym atutem jest to, że dość szybko się uczy. Kolejny to, że chyba ciśnienie mu zeszło i dobrze się czuje w MMA. Ja stawiam na Arka, bo ma bardzo szeroki wachlarz możliwości. To zawodnik, który bardzo szybko się uczy. Mocno boksuje, a dodatkowo ma kopnięcia najwyższy poziom.

– Dla boksera, który wchodzi w mieszane sztuki walki, to kopnięcia jak Arka, to ciężko będzie zarejestrować, zauważyć. Te kopnięcia Arka są niszczące, ciężko się szybko nauczyć to bronić. Dodatkowo Arek naprawdę bardzo szybko się uczy zapasów. Jego przewrócić to jest naprawdę ciężkie zadanie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
14
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO