Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Pasternak ostro do Tyburskiego: “Oddałem ci szacunek, a powinienem na ciebie…” [WIDEO]

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 11 kwietnia 2024, 14:05
przez Przemek Krautz
19
9
Brak komentarzy

Podczas transmisji na żywo doszło do mocnej konfrontacji pomiędzy byłymi rywalami. Fani liczą na to, że dojdzie pomiędzy nimi do rewanżu.

Już przed pierwszą walką Paweł Tyburski był bardzo pewny siebie i zapewniał, że pokona Michała Pasternaka. Kiedy jednak starcie zakończyło się zwycięstwem “Wampira”, zaczął tłumaczyć, że nie był odpowiednio przygotowany i chce rewanżu.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

W studio FANSPORTU TV oświadczył, że jest gotowy zakończyć karierę byłego zawodowca. Kiedy podczas transmisji wykonany został telefon do Pasternaka, panowie wdali się w mocną wymianę zdań. Jak się okazuje, cały czas jest pomiędzy nimi bardzo dużo złej krwi.

“Wampir” stwierdził nawet, że po pierwszej walce zamiast oddawać rywalowi szacunek, powinien na niego napluć:

– Ja po walce oddałem ci szacunek, a powinienem na ciebie napluć. Ty w tym momencie dajesz do zrozumienia, że jeśli ty wygrasz, to za wszelką cenę będziesz chciał zrobić ze mnie błazna i tak dalej. To co, ty możesz kogoś atakować, a ktoś ciebie nie?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
19
9
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO