Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Różal wróci na walkę z Pudzianowskim? Menedżer zabrał głos! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 11 kwietnia 2024, 18:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Menedżer Marcina Różalskiego zabrał głos w sprawie potencjalnego powrotu byłego mistrza KSW. Skomentował pomysł rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim.

W ostatnim wywiadzie dla Klatka po klatce po gali KSW w Paryżu Martin Lewandowski został zapytany o “Różala” i drugie starcie z “Pudzianem”. Przyznał jednak, że nie jest przekonany, czy to zestawienie, które wzbudziłoby emocje w kibicach oraz samych zawodnikach – Nie wiem, jakoś nie podoba mi się ten pojedynek z tego względu, że to będzie takie wyciąganie… No nie za bardzo atrakcyjne zestawienie.

Przy okazji rozmowy w FANSPORTU TV o rewanż zapytany został także Artur Ostaszewski. Menedżer “Różala” wyjaśnił, że fighter nie trenuje już płaszczyzn pod MMA. Chętnie jednak zwalczyłby w innych formułach na KSW Epic.

Słuchaj no myślę, że w MMA to już byłoby ciężko. Marcin nie trenuje płaszczyzn potrzebnych do tego sportu. Nigdy nie mów nigdy, natomiast wydaje mi się, że będzie to bardzo ciężko zrealizować. Prędzej wydaje mi się, że udałoby się go namówić i taką iskierkę w nim wzniecić na występ na gali typu KSW EPIC, gdzie mógłby stoczyć jakąś walkę w muay thai czy może w K-1. Coś takiego bardziej szalonego. Z jakąś legendą, z jakimś dużym nazwiskiem.

– Nie ukrywam, że z Maćkiem Kawulskim puszczaliśmy sobie jakieś smsy na temat występu Marcina na EPIC. Przy okazji tego pierwszego eventu zastanawiałem się czy na kolejnym dałoby się jeszcze Marcina “pokazać” w klatce.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO