Sobota, 18 Maja, 2024

Szpilka sprawi niespodziankę? Okniński zaskakująco o walce z Wrzoskiem [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 11 kwietnia 2024, 10:46
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński zabrał głos w sprawie walki Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Uważa, że to trudny pojedynek do wytypowania.

W maju odbędzie się gala KSW 94, podczas której w końcu dojdzie do długo wyczekiwanej walki. Pojedynek obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka 3.40Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.32Fortuna

Okniński o walce Szpilka vs Wrzosek

Znaczna większość środowiska MMA faworyzuje Wrzoska, wskazując, że ma potężne kopnięcia, trudno go znokautować i lubi toczyć w klatce wyniszczające wojny. Całkiem inaczej w wywiadzie dla FANSPORTU TV wypowiedział się trener Okniński.

Arkadiusz Wrzosek
VS
Artur Szpilka
1 1.32
2 3.4

Przyznał, że umiejętności są raczej po stronie “Szpili”, natomiast mentalnie przeważa Wrzosek. Zdaniem trenera jest to starcie 50/50, w którym nie ma faworyta:

– Trudne. Umiejętnościami uważam, że może Szpilka. Ale psychicznie, myślę że Arek psychicznie jest mocniejszy. Taka walka 50/50 ze wskazaniem na Wrzoska. Ale wcale nie mówię, że jestem przeciw Szpilce!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO