Czwartek, 23 Maja, 2024

Gorilla wraca do ringu! Niepokonany bijok zawalczy na GROMDA 17

Fot. GROMDA
Opublikowane 12 kwietnia 2024, 08:30
przez Przemek Krautz
3
0
Brak komentarzy

Poznaliśmy kolejnego, oprócz bohaterów walki wieczoru, uczestnika gali GROMDA 17. Do gry wróci Paweł Werszynin, czyli „Gorilla”!

Niepokonany bijok dotychczas trzykrotnie stawiał się w ringu 4×4 m. W pierwszej walce „Gorilla” skrzyżował pięści z Sebastianem „Scarfacem” Skiermańskim, którego znokautował w 4. rundzie. Od tamtej pory pojawia się regularnie co dwa wydarzenia.

GORILLA wraca na GROMDA 17

Kolejna walka miała bowiem miejsce na gali GROMDA 13Werszynin zmierzył się tam z doświadczonym „Capo”, którego znokautował w 1. rundzie. Podczas grudniowej gali z numerem 15 czekało go starcie z „Siwollo”. Ten pojedynek również zakończył się przed upływem pierwszych trzech minut.

Jak przekazała GROMDA na swoich social mediach, Paweł Werszynin wróci do akcji 31 maja. „Gorilla” wystąpi w jednej z walk poprzedzających main event w postaci walki mistrzowskiej „Don Diego” vs. „Balboa”.

– Wściekły pies i prawdziwy Terminator. GORILLA wraca do gry! Nabity i podkręcony na maksa… aż wrze krew i piszczą kości. Niepokonany i dziki wjeżdża bez skrupułów jak mechanik przy wycenie naprawy. Skuteczny jak Jordan i nie do rozj*bania jak stara Nokia. Czas wjechać jak świnia w pomidory i zbić kolejnego knura – zapowiada Werszynina fedracja GROMDA.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments