Sobota, 18 Maja, 2024

FAME 21. Znamy kartę walk! Don Kasjo, Pasternak, Kwieciński, Adamek

Fot. FAME MMA
Opublikowane 15 kwietnia 2024, 20:53
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Największa freakowa federacja w Polsce ogłosiła właśnie datę kolejnej gali. Wiemy, kto wejdzie do klatki podczas nadchodzącego wydarzenia.

O main evencie FAME 21 mówiło się od dłuższego czasu. Tomasz Adamek stoczy kolejny pojedynek i tym razem zmierzy się z Patrykiem Bandurskim. Co ciekawe, freak fighter twierdzi, że starcie miało odbyć się w małych rękawicach, ale “Góral” zmienił zdanie. Ten w odpowiedzi stwierdził, iż to nie prawda. Podkreślił też, że nie zamierza walczyć w piąstkówkach, gdyż nie chce zrobić komuś krzywdy.

Karta walka FAME 21

Nie zabraknie także wielu niespodzianek. Podczas gali, która odbędzie się 18 maja w Gliwicach, mamy zobaczyć aż 11 debiutantów! W klatce FAME swoich sił spróbują naprawdę ciekawe postacie, które mogą mocno zaskoczyć zarówno na konferencjach, jak i w klatce.

Na ten moment organizacja potwierdziła tylko część pojedynków. Michał Pasternak stoczy rewanż z Pawłem Tyburskim, a “Don Kasjo” zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Poniżej znajdziesz pozostałe ogłoszone zestawienia FAME 21, kolejne poznamy niedługo.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO