Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Roman Szymański vs Marcin Held – starcie doskonałych grapplerów na KSW 95!

roman szymański vs marcin held ksw 95 olsztyn
fot. KSW
Opublikowane 15 kwietnia 2024, 10:06
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Roman Szymański i Marcin Held zmierzą się w pojedynku dwóch efektownie walczących grapplerów. Walka Szymański vs Held odbędzie się 7 czerwca na KSW 95 w Olsztynie.

Ekscytujące starcie w wadze lekkiej szykowane jest na galę KSW 95, która odbędzie się w Olsztynie. W pojedynku tym Roman Szymański (17-8) były pretendent do pasów w wadze piórkowej i lekkiej, stanie do rywalizacji z doświadczonym Marcinem Heldem (28-10). Do konfrontacji Szymański vs. Held dojdzie 7 czerwca w hali Urania.

Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer sześć rankingu tej kategorii wagowej, znany jest ze swojego widowiskowego stylu walki i zdobycia aż sześciu bonusów za najlepsze starcia wieczoru. Jest też zawodnikiem przekrojowym, których tyle samo razy w karierze wygrywał nokautując, jak i poddając swoich rywali.

W KSW stoczył już czternaście pojedynków, z których dziewięć wygrał. Reprezentant klubu Czerwony Smok ostatni raz walczył w październiku zeszłego roku i przegrał Leo Brichtą. Na swoim koncie ma 25 zawodowych konfrontacji.

Marcina Helda ma za sobą jedną walkę w organizacji KSW. W okrągłej klatce zadebiutował w grudniu zeszłego roku i musiał uznać wyższość Raula Tutarauliego. Przed wejściem do KSW Marcin przez wiele lat rywalizował na arenie międzynarodowej. Bił się dla takich organizacji jak UFC, Bellator czy Professional Fighters League.

Na swoim koncie ma stoczonych 38 pojedynków, z których 28 wygrał. Zawodnik z Tych jest czarnym pasem brazylijskiego jiu-jitsu i specjalizuje się w poddawaniu rywali. Marcin dziewiętnaście zwycięskich pojedynków zakończył przed czasem, aż piętnaście z nich wygrał przez poddanie, a jedenaście razy tryumfował już w pierwszej rundzie starcia.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO