Sobota, 18 Maja, 2024

Kołecki wróci do klatki? Wskazał termin! Jest otwarty na rewanż z Pudzianowskim

Fot. YouTube
Opublikowane 23 kwietnia 2024, 12:56
przez Przemek Krautz
4
2
Brak komentarzy

Szymon Kołecki zabrał głos w sprawie powrotu do klatki. Zaczyna coraz cięższe treningi i liczy na to, że jeszcze w tym roku zobaczymy go w akcji.

Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego ostatni pojedynek stoczył w 2021 roku, kiedy to na KSW 62 błyskawicznie znokautował Akopa Szostaka. Niestety od tamtego czasu musiał mierzyć się z poważnymi kontuzjami.

Przy okazji wizyty w Kanale Sportowym, przekazał, że od niedawna stopniowo wraca do treningów – Od dwóch miesięcy ponownie trenuję MMA. Robię wszystko, by zwiększać obroty, ale stopniowo, by nie pogorszyć zdrowia.

Jeśli chodzi o pojedynek, chciałby ponownie wejść do klatki w drugiej połowie tego roku, jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem i nie pojawią się zdrowotne komplikacje. Przyznał, że mógłby stoczyć rewanż z Mariuszem Pudzianowskim:

– Z tego co wiem, to Mariusz ma już zaplanowaną walkę. Życzę mu powodzenia, ale później nasz rewanż? Czemu nie? Dla mnie nie ma znaczenia, z kim będę walczył. Chcę być po prostu w dobrej formie fizycznej i otrzymać atrakcyjną finansowo ofertę. Nie ma dla mnie znaczenia rywal, bardziej federacja, w której będę się bił.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO