Sobota, 18 Maja, 2024

Robert Ruchała – Patryk Kaczmarczyk: kursy bukmacherskie i typ na walkę o pas KSW

ruchała - kaczmarczyk kursy bukmacherskie typowanie
fot. KSW Youtube
Opublikowane 23 kwietnia 2024, 16:18
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk spotkają się w rewanżowej walce na gali KSW 94. Stawką będzie tymczasowy pas. Prezentujemy kursy na Ruchała vs Kaczmarczyk.

Ruchała – Kaczmarczyk: kursy bukmacherskie

Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk zmierzą się po raz drugi w klatce KSW, a ogółem po raz trzeci w karierze. Zawodnicy po raz pierwszy spotkali się jeszcze na szczeblu amatorskim w październiku 2018 roku kiedy na gali TFL 15 Kaczmarczyk pokonał Ruchałę.

W drugim pojedynku łącznie, a pierwszym w okrągłej klatce KSW zawodnicy stanęli oko w oko w październiku 2021 roku na gali KSW 64. Górą był zawodnik z Nowego Sącza, który zgarnąl decyzję sędziowską.

Trzeci raz zawodnicy zmierzą się 11 maja na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie. Będzie to zarazem druga walka w KSW między tymi fighterami. Bukmacherzy wystawili już kursy na tę potyczkę. Faworytem bukmacherów jest Robert Ruchała.

Walkę Ruchała vs Kaczmarczyk oraz wszystkie pozostałe starcia gali XTB KSW 94 możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Robert Ruchała
VS
Patryk Kaczmarczyk
1 1.55
2 2.47

W pojedynku Ruchały z Kaczmarczykiem postawimy na niespodziankę. Obie wcześniejsze walki były bardzo bliskie, a Patryk wykonał ostatnimi czasy spory progres w stójce. Oczywiście Ruchała również robi postępy. Pojedynek zapowiada się na kolejną wojnę na długim dystansie jednak obstawiamy, że głodny sukcesu Kaczmarczyk wygra tymczasowy pas i będzie domagał się walki o pełnoprawne mistrzostwo.

NASZ TYP: Patryk Kaczmarczyk wygra walkę – kurs 2.52 w Fortuna.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO